Jak to działa?

1. Rejestracja.

Zarejestruj się w prosty i szybki sposób! Wystarczy kliknąć przycisk “zarejestruj się”, następnie wpisać wszelkie potrzebne dane osobowe ustalasz hasło i gotowe! Zarejestrować można się także za pomocą konta google oraz facebook.

2. Dodawanie ogłoszeń.

Aby dodać ogłoszenie konieczne jest posiadanie konta. Następnie klikamy przycisk “dodaj ogłoszenie”, wypełniamy podany formularz, a na końcu zatwierdzamy ogłoszenie poprzez kliknięcie przycisku “dodaj licytacje”. W tym momencie naszym oczom ukaże się utworzone ogłoszenie.

3. Gdzie znaleźć swoje lub obecnie licytowane przez nas ogłoszenia?

Po prawej stronie ekranu na górze można znaleźć przycisk “twoje konto”. Przenosi on nas na nasz profil w tym wiele kategorii znajdujących się po lewej stronie ekranu. Mamy wtedy możliwość edycji swoich danych, wystawionych ogłoszeń czy sprawdzić przebieg licytacji, w których bierzemy udział. Znajdują się tam również wiadomości od innych użytkowników.

4. Jak przebiega licytacja?

Jest to banalnie proste! Licytować możemy zarówno bezpośrednio ze strony głównej, jak i poprzez kliknięcie przycisku “aukcje” znajdujący się na górze.

5. Możliwość czatu z innymi użytkownikami.

Aby wejść w konwersację z danym użytkownikiem należy kliknąć przycisk “twoje konto” następnie z listy kategorii wybrać “wiadomości”. Ukaże się wtedy lista wiadomości, a po kliknięciu na daną wiadomość pokaże się cały czat z daną osobą.